Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Zoznam žiakov ZŠ Popudinské Močidľany (26 žiakov)

Školský rok  2019/2020

 

   1. ročník                                             

     1. Marek Baláž                                     6. Michal Foriška

     2.Sebastián Benek                              7. Alexandra Smaženková 

    3.Sofia Blahová                                     8. Sára Tyrschelová

    4.Damián Daniel                                   9. Tamara Žúrková 

    5. Michal Duchoslav

   

   2. ročník

   1. Matyáš Langer

   2. Karin Manyurová

   3. Klára Mošaťová

   4. Juraj Stašek

   

   3. ročník

    1. Jakub Furic                                         5.  Patrícia Otrubáková

    2. Martin Jančík                                      6.  Miriam Sivoňové

    3. Tobiáš Klempa                                   7.   Eva Slaninová

    4. Richsard Ondruš                                8.  Nikolas Žúrek

                   
    4. ročník         

 

 

 

 

 

 

 


                        
   1. Oľga Blanáriková                                4. Richard Tyrschel

   2.Nikola Furicová                                    5. Sára Vašková

   3.Sabína Smaženková                   

                         

     Zoznam detí ŠKD pri ZŠ Popudinsé Močidľany /25 detí/                       

      školský rok   2019/2020

    1.ročník:    Marek Baláž 

                       Sebastián Benek 

                       Sofia Blahová 

                       Damián Daniel

                       Michal Duchoslav

                       Michal Foriška  

                       Alexandra Smaženková

                      Sára Tyrschelová

                      Tamara Žúrková

         

    2.ročník:   Matyáš Langer            

                       Karin Manyurová

                       Klára Mošaťová                     

                       Juraj Stašek

    

    3.ročník:    Jakub Furic 

                       Martin Jančík

                       Tobiáš Klempa

                       Richard Ondruš 

                       Patrícia Otrubáková

                       Miriám Sivoňová

                       Eva Slaninová  

                       Nikolas Žúrek

   

     4.ročník:  Oľga Blanáriková

                       Nikola Furicová

                       Sabína Smaženková

                       Richard Tyrschel

 

     

          Zoznam žiakov  ZŠ Popudinské Močidľany

                                       školský rok 2020/2021             (28 žiakov)

 

 1. ročník :   Letícia Miroslava  Hlocká     

                      Samuel Jančík

                      Leontína  Nemcová

                      Lucia  Stašková 

                      Oliver  Stehlík

                      Natalia Daniela  Varga

                      Laura  Zabadalová

 

  2. ročník :   Marek   Baláž

                      Sebastián  Benek

                      Sofia  Blahová

                      Damián  Daniel

                      Michal  Duchoslav

                      Michal  Foriška

                      Alexandra  Smaženková

                      Sára  Tyrschelová

                      Tamara  Žúrková

 

   3. ročník :  Matyáš  Langer

                      Karin  Manyurová

                      Klára  Mošaťová

                      Juraj  Stašek

 

  4.ročník :   Jakub  Furic

                     Martin  Jančík

                     Tobiáš  Klempa

                     Richard  Ondruš

                     Patrícia  Otrubáková

                     Miriam  Sivoňová

                     Eva  Slaninová

                     Nikolas Žúrek

       

      Zoznam detí ŠKD pri ZŠ Pop. Močidľany

                 

               školský rok 2020/2021    (25 detí) 

 

  1.ročník :  Letícia Miroslava  Hlocká

                     Samuel  Jančík

                     Leontína Nemcová  

                     Lucia  Stašková  

                     Oliver  Stehlík    ( od novembra 2020 )  

                     Natali Daniela  Varga   

                       Laura   Zabadalová   

  

  2. ročník :  Marek  Baláž

                      Sofia  Blahová

                      Damián Daniel

                      Michal  Duchoslav

                      Michal  Foriška

                      Sára  Tyrschelová

                      Tamara  Žúrková

 

  3. ročník :  Matyáš  Langer

                     Karin  Manyurová

                     Klára  Mošaťová

                     Juraj  Stašek 

 

  4. ročník :  Jakub  Furic

                     Martin  Jančík

                     Tobiáš  Klempa

                     Patrícia  Otrubáková

                       Miriam Sivoňová

                       Eva  Slaninová

                     Nikolas  Žúrek